היהלום שבכתר - הדברים הכי רגילים הופכים לנוצצים

קחו פריט פשוט, דבר יומיומי רגיל שכולנו רואים או ממשתמשים בו באופן קבוע.
עכשיו שימו עליו יהלום. מה קיבלתם? אותו פריט רק יוקרתי, מעניין ומרגש.
כפפות, מכונית, פלאפון ואפילו קולר של כלב, הכנו עבורכם רשימה של הפריטים הכי בנאליים שהפכו לתכשיטים, סמלים של הצלחה ועושר.
חשבתם שראיתם הכל? קראו כדי לגלות עוד על עשרה חפצים שלעולם לא חשבתם שמישהו ירצה אותם עם יהלומים.

שתפו:

פריט מהעבר

מי לא שיחק אי-פעם בפוקימון או סופר מריו, באותם מכשירי גיים-בוי ישנים? כולם מכירים את המשחק שהיום הוא רטרו, קלאסיקה בהתפתחות הגיימינג. המשחק עצמו לא שווה יותר מדי, אבל כשהוא מצופה בזהב 18 קראט וחופן יהלומים מחירו מזנק ל-25,000 דולר.

אגרוף יקר במיוחד

באגרוף אומרים שככל שהכפפה כבדה יותר כך היא בטוחה יותר. לא בדיוק אותו הדבר עם הכפפות האלו, העשויות מ-45 קראט של יהלומים שחורים ולבנים ונגיעות זהב. הכפפות, שכמובן אינן מיועדות לתת בוקס לפרצוף של מישהו אחר, עולות 20,000 דולר.

להיות או לא להיות? זאת השאלה

כולם מכירים את השורה השייקספירית המפורסמת, אותה אומר האמלט עם גולגולת בידו. הגולגולת היוותה מקור השראה עבור האמן דמיאן הירסט, לכן הוא יצר את גולגולת היהלומים. היצירה, שנקראת "למען אהבת האל" עשויה מגולגולת של גבר אירופאי בן 35, שנפטר במאה ה-16, ששובצה כולה ביהלומים לבנים. יצירת האמנות עולה כ-101 מיליון דולר. לצידו של הירסט, הכנת הגולגולת עלתה לו כ-20 מיליון דולר.

משחק המלכים

שח-מט, משחק המלכים, נעשה במיוחד עבור האריסטוקרטיה בלבד - סט שח-מט זה, המוערך בשווי 10 מיליון דולר, שייך לאספן ויהלומן צ'ארלס הולאנדר. החיילים השונים עשויים זהב ופלטינה ומצופים ביהלומים ואבני חן. המלך לבדו שוקל 162.5 גרם של זהב 18 קראט והמרכזו שורת יהלומים, אזמרגד, ספיר ואבני אודם.

גלישה יקרה ברשת

עכבר למחשב, חפץ יומיומי רגיל ואפילו משעמם, חסר כל ניצוץ, נהפך לפריט יוקרה מרהיב. החברה השוויצרית "Pat Says Now" השיקה את עכבר המחשב היקר ביותר בעולם, משובץ 59 יהלומים קטנים ועשוי מזהב לבן 18 קראט, שעולה 20,500 דולר.

מכונית יקרה באמת

מרצדס מייצרת מכוניות יוקרה בין כה וכה. יש מי שהמכונית המפוארת לא מספיקה לו כסמל של עושר ורוצה לעשות אותה לאפילו יותר יוקרתית. לכבוד חגיגות 50 שנה, החברה השיקה את סדרת ה-SL החדשה המצופה ביהלומים. המכונית הנוצצת ממילא ממש מסנוורת מרוב זוהר ועלותה מוערכת בכמה מיליוני דולרים. שמועה אומרת כי נסיך סעודי עשה דבר דומה למרצדס הפרטית שלו וציפה אותה ביהלומים. המכונית שווה כ-4.8 מיליון דולר.

תכשיט לחיית המחמד

קולר לכלב עשוי יהלומים נשמע מופרך? מסתבר שלא. חברה אמריקאית יצרה קולר לכלב המשובץ ב-1600 אבנים קטנות, על משטח של זהב לבן 18 קראט, המונח על רצועת עור תנין. הכלב המהודר שיענוד כזה קולר מסתובב בגינה עם 1.8 מיליון דולר על צווארו. הייתי ממליץ לבעלים שלא להוריד אותו מהרצועה כשיוצאים לטיול.

שדרוג לאייפון

הפלאפון היקר בעולם - לא, זה לא האייפון החדש - הוא הסלולרי של "גולדויש", שמחזיק בשיא גינס כמכשיר הסלולרי היקר ביותר. עשוי זהב 18 קראט ומשובץ 120 קראט יהלומים, הפלאפון הלא-כל-כך-חדיש הזה עולה 1.3 מיליון דולר. ממש לא סמארטפון, המכשיר המיושן במקצת הוא מהסוג שעוד יש עליו כפתורים.

פלאפון חדיש ויוקרתי, אך לא כמו זה המחזיק בשיא גינס, הוא הפלאפון שעוצב ע"י פיטר אוילסון. האייפון מתהדר ב-3120 יהלומים קטנים ושוויו מוערך ב-168,264 דולר. אולי זה יותר מתאים לכיס שלכם?

יהלומים לקטנטנים

למי שנולד עם כפית של כסף בפה, הנה דרך לעשות את הפתגם הלכה למעשה. המוצץ המהמם הזה, שעשוי מזהב לבן ו-279 יהלומים, הוכן במיוחד לשילו ג'ולי-פיט, ביתם של בראד ואנג'לינה. חושבים שהיא אי-פעם תיגמל מהמוצץ הזה? אולי כדאי לה לשמור אותו תמיד בפה.

אקדחי יהלומים

ב-2010, משטרת מקסיקו העלתה בידיה 31 אקדחים בלתי-חוקיים, כולם מצופים בזהב ויהלומים. כל אחד מהאקדחים הללו נשא את שמו של "לובו ולנסיה", איל סמים מרכזי במדינה.