צמידים מעוצבים

צמידים מעוצבים

צמידים הם תכשיט בלתי נפרד מתרבותנו. מצד אחד זהו תכשיט אשר נמצא בקרבנו כמה דורות רבים, מצד שני זהו טרנד ההולך וגדל בקרב נשים וגברים, עם עיצובים מיוחדים המתפתחים מדי שנה. אנשים מסוימים יעידו כי בלי הצמיד הם מרגישים ערומים וילבשו צמידים לכל אירוע חשוב. צמיד נכון יחמיא לצבע העור ולבגדי הלובשת אותו וייתן מראה אלגנטי ואפנתי.הצג כ- גריד תצוגה רשימה

8 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. BENGELE
  7,100.00 ₪
 2. בנגל 502
  6,600.00 ₪
 3. B035
  3,500.00 ₪
 4. S-T
  1,800.00 ₪
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

8 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

למה כדאי לענוד צמיד

לא רק בשביל מראה חיצוני, צמידים מעניקים לעונדת אותם תחושת ביטחון עצמי. פריט קטן אך משמעותי זה יכול לספק לך את הדחיפה הקטנה של האומץ והביטחון הדרושים בשביל לעשות את מה שלא האמנת שתוכלי.

צמידים משלימים את הלוק שלך. זהו תכשיט עיקרי וחשוב המשתלב נהדר עם טבעות ועגילים. שמלת ערב ססגונית או חצאית וגופייה פרחונית בקיץ, צמידי יהלומים משלימים את הסטייל שחיפשת.

כבר אין מקום על האצבעות? נמאס לך מעגילים? צמידים הם התכשיט שחסר לך! תוספת מגוון לא תזיק לאוסף התכשיטים שלך ותקל עלייך בבחירת תכשיטים חדשים. לא רק בשבילה - גם הגבר שרוצה להפתיע את בחירת לבו במתנה מיוחדת - תבחר לה צמיד יפה ומעוצב שיתאים לסט התכשיטים שלה, ותהיה בטוח שהיא תאהב את המתנה.

מבחר עיצובים

צמידים דקים או רחבים, צורות שונות ומיוחדות, נתלים או קשיחים, בקטלוג שלנו תוכלי להתרשם ממגוון רחב ביותר של עיצובי צמידים בשיבוץ ההלומים האיכותיים ביותר. תוכלי לבחור ממבחר של צמידי זהב צהוב או זהב לבן, גודל האבנים וכמובן הכל בהתאם לתקציב שלך.