צמידי גברים

צמידי גברים

נהוג לחשוב כי צמידים, במיוחד צמידי יהלומים, הם תכשיט לנשים. בכלל, מאז תחילת המאה העשרים גברים ענדו פחות ופחות תכשיטים. אם נסתכל אחורה בהיסטוריה נראה כי תכשיטי זהב ויהלומים, גדולים ונוצצים במיוחד, היו פריט אפנה לגברים עשירים ואריסטוקרטים. התכשיטים היו סמל להצלחה כלכלית ולביטחון.איננו מסוגלים למצוא מוצרים תואמים את הבחירה.

עם השנים, המגמה נהייתה שנשים עונדות את התכשיטים היקרים וגברים הולכים ללא תכשיטים. בימינו לא עוד! יותר ויותר גברים בוחרים לענוד תכשיטי יהלומים וזהב כסמל לביטחון עצמי, קפדנות של מראה, ניקיון ואסתטיקה. במקומות רבים בעולם מקובל כי הגבר יענוד תכשיטי זהב ויהלומים יפים ונוצצים בדיוק כמו אלו לנשים, עם עיצובים שונים במקצת.

מה נשים אוהבות

מחקרים מראים כי נשים רבות יעדיפו גבר עם תכשיטים, שכן הוא משדר אסתטיקה וכן מוצלחות וביטחון עצמי. כמובן שמעבר למראה חיצוני, צמידי יהלומים תורמים לביטחון העצמי שלך. גבר העונד תכשיטים מראה לעולם שהמראה המוקפד והנכון חשוב לו ושהוא אפנתי.

סטייל גברי

צמידי הגברים שלנו משלבים בד, זהב ויהלומים בצבעים שונים ובעיצובים גבריים אלגנטיים. בקטלוג תוכלו לבחור בין דגמים שונים לפי גודל האבנים, צבע הזהב וסוגו. הצמיד DIAMON BLACK, למשל, מגיע בשחור, כחול וזהוב, משובץ יהלומים קטנים במשל 0.24 קראט, ומעניק מראה רוק-אנד-רול טרנדי. למי שמעוניין בלוק יותר מודרני ומדליק יש את צמיד הגלגלים, המשובץ יהלומים במשקל 0.73 קראט.

איך לבחור את הצמיד הנכון

קודם כל תחשוב על הסגנון שמתאים לך - האם הוא מודרני ואלגנטי או יותר אולד-סקול ויוקרתי? תוכל לבחור ממגוון של עיצובים הנמצאים בקטלוג שלנו. שנית, עלייך לוודא שאתה קונה ממקום מהימן המספק רק מוצרים איכותיים ביותר. באריבר תוכל לבדוק שכל יהלום מציג תעודה גמולוגית עם כל הפרטים החשובים.