תכשיט בעיצוב אישי ויחודי משלכם

אין כמו תכשיט זהב יפיפה משובץ יהלומים, כדי להביע אהבה ולתת מתנה מכל הלב, למי שאנחנו באמת אוהבים ואפילו לעצמנו! בחברת אריבר אנחנו מבינים, שעל אף השפע הבלתי נדלה והאיכותי של דגמי תכשיטינו היוקרתיים, יש מצבים ואנשים שעבורם פשוט מתבקש להזמין תכשיט בעיצוב אישי, חד פעמי ובהתאמה מלאה לטעם האינדיווידואלי. אנו גאים להציג את התהליך שבסופו תוכלו ליהנות מתכשיט מקורי מזהב משובץ ביהלומים או באבנים יקרות אחרות, שעוצב ותוכנן אישית עבורכם.

הזמנת התכשיט בעיצוב אישי מתחילה מפגישת יעוץ מקדימה

החלטת שברצונך להזמין תכשיט המעוצב על פי טעמך האינדיווידואלי, ומותאם למידות הרצויות לך – עכשיו איך מתחילים?
בדיוק בשביל זה אנו מזמינים אותך לקבוע פגישת ייעוץ אישי מקדים עם אחד מנציגינו המקצועיים, שילווה אותך משלב ההכוונה הראשונית לאורך כל הדרך, עד לתוצאה הסופית ולשביעות רצונך המלאה.
בשלב פגישת הייעוץ המקדימה, נציגנו בראש ובראשונה יקשיב לך, לחלומות, לרעיונות ולהעדפות שלך. בנוסף להתרשמותו של הנציג מרצונותייך, הוא עשוי גם להציע דגמים מסוימים, לשרבט סקיצות שונות להמחשתם, ולתרום מניסיונו המקצועי וממיומנותו כאמן, על מנת לסייע לך להגדיר ולגבש את הרעיון המופשט לכדי תכנית קונקרטית לתכשיט הרצוי.

בניית מודל תלת ממדי של התכשיט בתכנת Rhino

לאחר שנעשתה הכנה מקדימה והתמקדות מספקת, ניתן לעבור לשלב הבא: בניית מודל תלת ממדי בתכנה החדשנית ופורצת הדרך Rhino. מדובר בתכנה פורצת דרך לעיצוב, המאפשרת לתכנן דגם תלת ממדי של התכשיט הרצוי, ברמת דיוק מתמטית, ולהדפיסו באמצעות מדפסת תלת ממד. תהליך זה מאפשר לך לראות באופן מוחשי, כבר בשלב העיצוב על גבי צג המחשב, ואחרי כן בדגם הממשי שהודפס עבורך במיוחד – את צורת התכשיט המבוקשת.

עיצוב תכשיט אישי בעבודת יד

לצד יתרונותיה מרחיקי הלכת של תכנת ה-"Rhino" אשר הופכים אותה לפופולארית ביותר בקרב צורפים כיום, עדיין ישנם תכשיטים מסוימים ועדינים שנכון יותר לעצבם בעבודת יד.

בחברת אריבר אנו לא מגבילים את עיצוב התכשיטים על פי הזמנה אישית להדפסת תלת ממד בלבד, ומעמידים לרשות לקוחותינו את מיטב הצורפים והמומחים הגדולים ביותר בתעשייה, אשר מייצרים תכשיטים בהתאם לדרישות במפעל הייצור שלנו.

שלב אישור הסקיצה – רגע לפני היציקה

לאחר סיומו של המודל בתכנת ה- "Rhino", הדפסה תלת ממדית שלו מחומר קשיח או השלמתו של דגם ראשוני של התכשיט אשר יוצר עבורכם בעבודת יד על פי הזמנתכם – מגיע שלב אישור הסקיצה. זה הזמן והמקום המתאימים לשנות ולתקן כל פרט או פן שמצריכים שיפור מבחינתכם. שלב אישור הסקיצה מאפשר ללקוח לבדוק את הדגם של התכשיט עוד בטרם נוצק ממתכות יקרות ולוודא שהוא אכן עומד בסטנדרטים הרצויים, מבחינת עיצוב, סגנון ומידות נכונות.

הדפסה ויציקה – ייצורו הראשוני של התכשיט שלכם!

אישרתם את הסקיצה הראשונית, ללא שינויים או אחרי שאלו שביקשתם בוצעו בדגם המקדים? - מצוין! זה הזמן להתקדם, להתחיל לממש את החלום, ולברוא את התכשיט הייחודי והבלעדי שלכם יש מאין. לאחר אישורה הסופי של הסקיצה, מעבירים את המודל הראשוני למדפסת תלת ממד חדשנית, אשר מדפיסה באמצעות חומר קשיח את המוצר. בתכשיטי זהב ויהלומים יישלח התכשיט לאחר הדפסתו ליציקה לפי המתכת הרצויה לכם. המתכת האידיאלית לייצור תכשיטים היא זהב, על סוגיו השונים (זהב לבן, צהוב או אדום). זאת, לאור כך שזהב הוא מתכת השומרת על מאפייניה גם עם חשיפה לאוויר או למים, נחשבת חזקה מאוד ונוחה ביותר לעיבוד. בנוסף לכך, תכשיטי זהב מקרינים יוקרה ויופי על זמני, יותר מכל מתכת אחרת.

צורפות ושיבוץ יהלומים ואבנים יקרות

כל תכשיט, בין אם יוצר בתהליך של הדפסה תלת ממדית או בעבודת יד, מגיע לצורף מקצועי ומיומן שעובד עליו בתשומת לב ובקפדנות. עבודת היד של הצורף מעניקה לתכשיט את הטאץ' הסופי שהופך אותו ליצירה בלעדית ומרהיבה. בשלב זה גם ישובצו בתכשיט אבנים יקרות ו/או יהלומים, לפי בחירתך ובהתאם להעדפות האישיות, שמופו בשלבי התכנון המקדימים.

פיניש סופי, בקרת איכות ואריזת התכשיט

בחברת אריבר לא מתפשרים על פחות מרמת גימור מושלמת, ושמים לב לכל פרט, קטן כגדול. לכן, אנו מקדישים את מלוא הזמן ותשומת הלב, ושולחים כל תכשיט ותכשיט שמיוצר על ידינו לפיניש סופי ולאחריו לתהליך בקרת איכות מקיפה, של אנשי מקצוע הבוחנים את איכות העבודה והתוצאה המוגמרת. לסיום, איננו מסתפקים רק בעיצוב התכשיט, ושמחים לעצב עבור לקוחותינו אריזה ייחודית ובלעדית למוצר, כי חוויית ההנאה מהתכשיטים מתחילה, כידוע, כבר עם פתיחתה של אריזת המתנה.