הפריטים המיותרים ביותר מזהב

תתקשו להאמין על מה האנשים העשירים מוציאים כסף, מרבית האנשים מרשים לעצמם להתפנק בחופשה בצימר או בארוחה טובה אך כיצד מיליארדרים שיש להם הכל מתפנקים?
ובכן התשובות מוזרות ומפתיעות, על מנת לספק את רצונם של העשירים אנשים חשבו במיוחד על פריטים פשוטים לכאורה שהפכו ליקרים רק על מנת שיהיה אפשר להוציא עליהם כסף מיותר.
ובכן לפניכם רשימה חלקית של הפריטים היקרים והמותרים ביותר שניתן לחשוב עליהם.

שתפו:
 • העיפרון היקר בעולם - כן, כפי שתיארתם לעצמכם זהו לא עיפרון רגיל, העיפרון הזה מיוצר על ידי חברה גרמנית מהוותיקות בעולם, כאשר העיפרון היקר בעולם יוצר בשנת 2008 מזהב לבן K18 ועץ זית בן 240 שנה. העיפרון מגיע עם מחק, מחדד ושלושה יהלומים קטנים והמחיר? 45,800 ₪.
 • חולצה מזהב - החולצה היקרה בעולם עשויה מזהב בלבד אשר נקנתה על ידי עשיר הודי שמכונה באופן לא מפתיע "איש הזהב", בחולצה משולבים 14,000 פרחים מזהב, 100,000 פייטים ו-6 אבני סברובסקי ככפתורים, תג המחיר 820,000 ₪.
 • נייר טואלט מוזהב - ללא ספק האביזר המפתיע ביותר ברשימה, זהו גליל עשוי שלוש שכבות מזהבK 22 אשר יוצר על ידי חברה אוסטרלית שלדבריה הוא שמיש לגמרי, הגליל המיוחד מגיע במחיר של 4.6 מיליון שקלים וכבונוס תקבלו בקבוק שמפניה.
 • מכוניות מזהב - מי שרוצה להיות ייחודי יכול לשנות ולבחור בכל צבע למכוניתו אולם יש נם אנשים שלא מסתפקים במגוון הצבעים הרב הקיים ורוצים משהו שאין לאף אחד. סיני בעל ממון רב מהעיר נאנג'ינג בחר לצפות את רכב האינפיניטי קבריולט  שברשותו בציפוי זהב, לא מדובר בצבע או הדבקה אלא ציפוי של זהב טהור K24. התוצאה נוצצת במיוחד ומושכת תשומת לב בין היתר של גנבים, ללא ספק את הרכב הזה אי אפשר להחנות בכל פינת רחוב.
 • מכשירי מובייל - בית האופנה הידוע DIOR הציג שיחד עם חברת LG מכשיר סלולארי Haute Couture, זהו סמארטפון אנדרואיד המצופה זהב לבן K18 ומשובץ פנינים ויהלומים, המחיר 107 אלף דולר.
  אייפון 5 הנושא את השם Work Of Art עוצב בידי חברת Gold Genie, המכשיר עשוי  כמעט כולו מזהב K18 ומגיע במחיר של 80 אלף דולר.
  אייפון C5 אשר גופו מצופה זהב  K24 אשר דפנותיו משובצות ב-600 אבני סברובסקי הוא נקרא Couture Gold Swarovski ועולה 5000 דולר.
  למבורגיני TL700, אנדרואיד אשר עוצב בידי אנשי למבורגיני, מכשיר זה לא צופה או שובץ על דגם קיים אלא עוצב מראש בהתאמה למותג היוקרתי, המכשיר מצופה כולו זהב ומחירו 2,750 דולר.
 • ארון קבורה - לא עלינו, אבל מי שרוצה להיקבר בסטייל ולנוח על משכבו מכוסה זהב יכול לעשות זאת בארון מצופה זהב טהור K24.
 • מסיכת פנים מזהב - אם אתם חושבים שמגיע לכם יחס מלכותי זהו ללא ספק פינוק ברמה אחרת, מסיכת פנים מזהב K24 של פי יצרניה מיטיבה ומועילה לעור הפנים, הזהב ממריץ את זרימת הדם בפנים, מסייע בהתחדשות תאי העור ומנקה מרעלים. טיפול שכזה יעלה לכם 1000$.
 • פודינג שוקולד זהב - על מנת ליהנות מהקינוח הייחודי הזה יש להזמינו שבועיים מראש, הקינוח מוצג ונראה כיצירת אומנות של ממש ומעוטר בעלי זהב, קוויאר יהלום K2 והמחיר 35,000 דולר, כדאי להתענג על כל ביס.
 • אמבטיית זהב לחיית המחמד - גם לכלב של עשירי העולם מגיע יחס מתאים ולכבודם נבנתה אמבטיה מיוחדת מצופה זהב ומשובצת יהלומים, פינוק ראוי לחיית המחמד האהובה על בעליה וכמובן כאשר מגיעים לאוהבים כסף לא מהווה שיקול.
 • אופני זהב - חברת Gold Genie המתמחה בייצור והתאמת מוצרי זהב מציגה אופני מרוץ מצופים זהב K24, המחיר 500,000$.