טבעות אירוסין וינטאג'

טבעות אירוסין וינטאג'

סגנון המושפע מהארט-דקו של שנות העשרים של המאה העשרים. אבנים גדולות ונועזות, צבעים בולטים ועיצובים ייחודיים מעניקים אלגנטיות ויוקרה מן העבר שמגיעה עם טבעות הוינטאג'. צורות גאומטריות שונות, השואבות השראה מהטבע, באות להציג את היופי הטבעי של הטבעת בשילוב עם אמירה נועזת וייחודיות.הצג כ- גריד תצוגה רשימה

1 פריט

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

1 פריט

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

אבנים שונות

בסגנון הוינטאג' אפשר למצוא אבני חן שונות, כמו אמרלד או ספיר, משובצות במרכז הטבעת. לעתים מוקפות ביהלומים קטנים ובצבעים שונים - שחור, צהוב, אדום ולבן. שילוב צבעי האבנים על רקע צבע הטבעת, בין אם זהב לבן, צהוב או אדום, יוצר מראה ססגוני ומיוחד.

עיצובים

עיצובים בסגנון הארט-דקו מציגים שילוב מרהיב של צבע וצורה. טבעות "פרחוניות" מורכבות מאבן גדולה במרכז המוקפת באבנים קטנות מסביב בצורות גיאומטריות. טבעות אחרות מעוצבות בתבניות גיאומטריות קטנות המקיפות את האצבע.

איך לבחור טבעת וינטאג'?

אפשר ליצור ניגוד ע"י טבעת עם אבן גדולה במרכז על יד קטנה ועדינה. למי שאוהבת נוצץ תתאים יותר טבעת עם שיבוצי יהלומים בהיקפה. טבעת האירוסין היא לא עוד תכשיט על היד ולכן חשוב שהיא תבלוט. למי שעונדת טבעות גדולות אחרות מומלץ לבחור טבעת עדינה יותר, ולהפך למי שיש לה טבעות קטנות כדאי לבחור בטבעת עם אבן גודלה ויפה. טבעות וינטאג' יראו כאילו ירשת אותן מהסבתא של הסבתא, ושכבר אז הייתה רוח של אופנה ויוקרה במשפחה.