טבעות אירוסין מיוחדות

טבעות אירוסין מיוחדות

עיצובי טבעות אירוסין מיוחדות וססגוניות! טבעות היהלומים המהממות של אריבר, בשיבוץ היהלומים האיכותיים ביותר. בחרי את הטבעת המושלמת בקטלוג האתר של חברת אריבר. אם את חושבת שונה ורוצה להיראות ייחודית ומיוחדת ישנן טבעות מיוחדות הפורצות ממסגרת העיצוב המקובלת לטבעות אירוסין. לא עוד אותן הצורות ולא עוד להיראות כמו כל האחרות! הסגנונות החדשים והפופולריים מחדשים את עולם הטבעות ויעשו את ידך לבולטת באופן שייחודי רק לך.הצג כ- גריד תצוגה רשימה

3 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

3 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

סגנונות עיצוב

שני סגנונות עיצוב חדישים מקובלים כיום - ההילה והטוויסט:

  • טוויסט - חישוקי יהלומים הנעים במעגל מסביב לאצבע ומשתלבים בסיבוב עם היהלום המרכזי. צורות ועיצובים פרטניים של טבעות טוויסט משלבות במעגליות, תנועה וזרימה את זהב החישוק והיהלומים הקטנים עם היהלום המרכזי. מראה ייחודי ומהמם זה מגיע בצבעים וצורות שונות, כולם על טהרת הסיבוב. למי שממש אוהבת את הסיבוב, עיצבנו במיוחד את טבעת הדאבל טוויסט, שחישוקה משלב שני קווים מסובבים המשתלבים עם היהלום המרכזי על רקע זהב לבן.
  • הילה (HALO) - עיצוב המחקה תופעת טבע בה ניתן לראות בשמי הקיץ הילה סביב השמש, או זוהר מסביב לירח המלא בלילה בהיר. ההילה, המורכבת מיהלומים קטנים בשיבוץ סביב המרכזי, גורמת ליהלום המרכזי לבלוט ולקרון אור. היהלום המרכזי מורם מעל שאר היהלומים בטבעת ובוהק חזק כנגד היד. טבעת ה BIG HALO שלנו מעוצבת עם המון זוהר, יהלום מרכזי גדול עטוף יהלומים קטנים ויהלומים נוספים משובצים על חישוק הטבעת, ממש הילת אור על האצבע.

סגנונות נוספים

עיצובים וסגנונות מיוחדים יכולים גם להשתלב אחד עם השני וליצור עיצוב חדיש ומיוחד שאין כמותו. למשל ה BIG ILLUSION משלבת לא רק הילה מסביב ליהלום מרכזי במשקל 1.11 קראט, אלא גם שיבוצי אבנים קטנות המעניקות לטבעת צורה סיבובית ועגולה, שילוב בין הטוויסט להילה.