תליוני יהלום קלאסי

תליוני יהלום קלאסי

תליוני יהלום קלאסיים, מעוצבים בפשטות כזו הקולעת בדיוק למטרה, הם על זמניים. יהלום בולט ונוצץ על הצוואר לעולם לא יחטיא את המטרה - להיראות יפה וקורנת, מראה חינני ואפנתי. התליונים הקלאסיים הן כאלו שהיהלום הוא במרכז. השרשרת כולה היא סביב אותו הזוהר של היהלום והאור שהוא מקרין.הצג כ- גריד תצוגה רשימה

1 פריט

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

1 פריט

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

איכות עם ותק

אריבר בעלי ניסיון של למעלה מ-30 שנה בבורסת היהלומים. אנו עובדים עם בעלי המלאכה הטובים ביותר ומבטיחים לכן את היהלומים האיכותיים היותר. כל יהלום אצלנו מחזיק בתעודה גמולוגית ובעלי המקצוע בחנותנו מוסמכים לבדוק ולאשר את איכותו של כל יהלום. אל תתפשרו על איכות! יהלומים הם אוצר שמחזיק לשנים, אם הוא איכותי והגיע ממקום מהימן.

תלבושת רגילה תקבל נופך של סטייל וקסם בתוספת של תליון יהלום קלאסי. אירוע משמח וחגיגי יהפך למיוחד במינו ובלתי נשכח. מתנה פשוטה לאהובה שלך תהיה למתנה שהיא לעולם לא תשכח. ליהלומים אין מתחרים, הם מנצחים תמיד ומהווים מקור לאושר לכל העונדת אותם.

מתנה נהדרת לסיום הלימודים, יום הולדת, יום האהבה או יום נישואין. למי שעורה בהיר יותר יתאים הזהב האדום, לשזופה יתאים הזהב הלבן. בכל מקרה, תליון יהלום קלאסי יהלום את המראה שלך ויחמיא לבחירת התלבושת שלך.