שתפו:
כל טבעת אירוסין היא מיוחדת ומספרת סיפור, היא צריכה להתאים לאישיות של זה שמציע ובעיקר לסגנון ולאופי של זו שתענוד אותה במשך שנים רבות. במידה ואתה מתכנן הצעת נישואים בקרוב או אם את סתם חולמת כרגע על טבעת האירוסין המושלמת, ישנם כמה סגנונות על זמניים שנשארים איתנו לנצח ותמיד נראים טוב- מצאנו בשבילך כמה מטבעות האירוסין הקלאסיות שלנצח ייראו אופנתיות ונכונות:הנקייה: בין אם החלטת על שיבוץ של יהלום עגול, מרובע, או אפילו אובאלי- טבעת נקייה לחלוטין שנותנת מקום של כבוד ליהלום תמיד תשדר אלגנטיות וסטייל על זמני.

הצבעונית: הטבעת הזו חזרה לאופנה עם הצעת הנישואין של הנסיך וויליאם לקייט מידלטון והציתה מחדש את טרנד טבעות האירוסין עם אבני החן. היום הטבעות האלו קיבלו מקום של כבוד והן נחשבות לסגנון שלעולם לא יוצא מהאופנה- הן משדרות סטייל מאופק ורומנטי עם ניחוח וינטג' ותמיד קוצרות מחמאות.

הנוצצת: טבעת בה היהלומים נמצאים גם על הטבעת עצמה וגם בהילה סביב האבן המרכזית היא טבעת שתגנוב את ההצגה בכל מקום שתגיעי אליו, היא נוצצת למרחקים ולא ניתן להתעלם ממנה. בנוסף, "הילה" של יהלומים שמקיפה את האבן המרכזית תגרום ליהלום המרכזי להיראות גדול יותר.

המדגישה: זו טבעת שמשלבת בין "באנד" נוצץ עם יהלומים לבין אבן מרכזית נקייה ללא הילה. זו טבעת עם המון נוכחות אך עם זאת היא משדרת קלאסיות וסטייל אלגנטי לא מתיימר.