שתפו:


הכנות לחתונה הן משהו שיכול להלחיץ גם את הכלות הרגועות ביותר, החלטות על סגנון, עיצוב, מוזמנים ואוכל הן משהו שצריך לחשוב עליו בשביל לגרום לכל האורחים באירוע ליהנות ולכם להרגיש שהאירוע מתכתב ומקרין את האופי שלכם ואת הסגנון האישי שלכם כזוג. אבל יש החלטות שכל כלה צריכה לעשות בעצמה ובשביל עצמה- נכון שישנן עוזרות בדמות אמא, חמות וחברות טובות שישמחו לייעץ איך עליה להיראות ומה סגנון השיער שנראה הכי טוב אבל בסופו של דבר כל אחת צריכה להקשיב לעצמה ולתחושת הבטן שלה. עם זאת, ישנן כמה המלצות חשובות שכדאי לך לקרוא ולקחת בחשבון אם את מתכננת לצעוד מתחת לחופה בזמן הקרוב:



לק: גם אם את רגילה לציפורניים בצבעים משוגעים ומפתיעים- ביום החתונה שלך עדיף לשמור על איפוק. ציפורניים בצבעים קלאסיים ועדינים יהוו רקע יפה ונכון לשמלה שלך, לפנים ולשיער- אל תתני להם להיות מה שגונב את ההצגה בלוק הסופי שלך. טיפולי פנים וגבות: המלצה הטובה ביותר היא לעשות טיפול פנים מספיק זמן מראש על מנת לתת לפנייך זמן להחלים. תישארי נאמנה לסגנון שלך ולמה שאת אוהבת- זה לא הזמן לשינוי צורת הגבות שלך, ניסויים עם קוסמטיקאיות חדשות או טיפולים חדשניים, את אף פעם לא יודעת איך העור שלך יגיב למשהו חדש וכמה זמן ייקח לו להחלים.



תכשיטים: תני לתכשיטים להיות תוספת שתדגיש את היופי הטבעי שלך- תמיד נכון להשקיע בתכשיטים קלאסיים שייראו טוב גם כשתפתחי את אלבום החתונה שלך בעוד 20 שנה. אם את אוהבת תכשיטים מיוחדים וגדולים שגונבים את ההצגה תענדי אותם לחלק של המסיבה באירוע ותני להם לזהור יחד איתך על הרחבה!



שיזוף: מראה שזוף נראה בריא יותר, מצטלם טוב יותר והרבה כלות משתזפות לקראת היום הגדול- אם גם את רוצה מראה שזוף עשי זאת עם מקדם הגנה כדי למנוע התקלפויות או כתמים ותימנעי עד כמה שאפשר מסימני שיזוף גם אם לא ייראו אותם בגזרת השמלה שבחרת- את אף פעם לא יכולה לדעת אם תחליטי לשנות את סגנון השמלה ברגע האחרון. בנוסף, אם את הולכת על האופציה הבריאה יותר של שיזוף בהתזה תעשי ניסיון חודש ואפילו חודשיים לפני האירוע, כך תדעי איך השיזוף נראה ומרגיש עלייך, האם הוא מכתים או עמיד והאם את אוהבת את הריח שלו.



חיוך: את לא חייבת לעבור תהליך של הלבנת שיניים לפני האירוע אבל את בהחלט יכולה לקבוע תור לניקוי אצל שיננית כמה שבועות לפני כדי להגיע לחופה עם חיוך מבריק במיוחד. בנוסף, אם את לא רגילה לראות את עצמך עם אודם ולא נוטה לאפר את השפתיים אל תתני ליום החתונה שלך להיות היום בו את מנסה לראשונה שפתון בגוון עמוק או חזק במיוחד- גם אם זה נראה לך יפה בתהליך האיפור את לא יכולה לדעת אם תאהבי את התוצאה בתמונות מהאירוע.