שתפו:
מצאת את אהבת חייך והחלטת שאתה מציע נישואים! מזל טוב! עכשיו כל מה שנשאר הוא לתכנן הצעת נישואים מרגשת ולבחור טבעת! נכון שההתרגשות בשיאה- אבל אם אתה רוצה שבאמת הכל יהיה מושלם אתה צריך לגלות את מידת הטבעת שלה- כדי שתוכל להחליק את הטבעת שתבחר על האצבע שלה בדיוק כמו בסרטים- ובלי שהיא תהיה פתאום קטנה או גדולה מדי. הרי כל מה שהיא תרצה הוא לשלוח תמונה של הטבעת ולהביט בה כל הזמן, אף אחת לא רוצה לחכות ימים ארוכים עד שהטבעת החדשה והנוצצת שלה תחזור מהצורף בגלל טעות במידה. אז הכנו לך רשימה של כמה תחבולות כדי לגלות בדיוק מה מידת הטבעת שלה:

1. הפשוטה- לשאול טבעת מקופסת התכשיטים שלה. במידה ויש טבעת שהיא לא עונדת מדי יום- אתה יכול לקחת אותה בדיסקרטיות ולהגיע לבחור את טבעת האירוסין עם טבעת של אשתך לעתיד, כזו שאתה יודע בוודאות מתאימה לה. כך תהיה בטוח שלא יהיו טעויות.

2. הסמויה- גם במקרה הזה תצטרך לשאול טבעת מקופסת התכשיטים שלה- אבל במקום להביא אותה איתך לחנות פשוט תניח את הטבעת על דף נייר ושרטט עם עט את הגודל הפנימי- כך תוכל להביא את הציור איתך ולהזמין את הטבעת המושלמת!

3. המתקדמת- אם אשתך לעתיד ידועה בכך ששום דבר לא מעיר אותה- אתה יכול ללפף חוט או פיסת ניר דקה סביב האצבע שלה בזמן שהיא ישנה- גזור את החוט על פי האורך הנכון וכך הצורף יידע איזה גודל בדיוק אתה צריך.

4. הגלויה- אם הצעת הנישואים היא לא הפתעה- פשוט תגיע איתה ותבחרו יחד את הטבעת המושלמת! כך תהיה בטוח שתקלע גם במידה וגם בעיצוב!